Gdzie mnie znajdziesz

5 przyjaciółek, które warto mieć w swoim otoczeniu
Uwielbiam moje przyjaciółki :) Genialne kobiety, piękne, mądre, inspirujące. Są moim prawdziwym murem obronnym, który chroni od złego :) I chociaż łączy je moja osoba, w stosunku do siebie są skrajne różnie i to właśnie dzięki temu, pasują idealnie do wszystkich aspektów mojego świata. Polecam każdemu stworzenie takiej drużyny marzeń, która uskrzydla, umacnia i pomaga osiągać rzeczy absolutnie niemożliwe! :)

MARZYCIELKA

Buja w chmurach, roztacza wspaniałe wizje, daje wiatr w żagle. Dla niej nie ma ograniczeń, nie ma żadnych smutków, nie ma nic co mogłoby mnie zatrzymać. Istnieją tylko możliwości. To osoba bardzo ciepła, roztaczająca wokół siebie aurę bezpieczeństwa i spokoju. Jest eteryczna, spokojna, trochę nie z tego świata. Dzięki niej poszerzam swoje horyzonty i ustalam długofalowe cele. W jej świecie i kreowanych wyobrażeniach możemy wszystko. Razem oglądamy bajki i śpiewamy piosenki z Disneya :) Przyda Ci się jej łagodne usposobienie, które pozwala prawdziwie odpocząć i naładować bateryjki :) Jeśli masz problem z poczuciem własnej wartości, ona powie Ci, że jesteś najpiękniejszą księżniczką, która jest skazana na wszystko co najlepsze. Będziesz zawsze szczęśliwa, znajdziesz księcia z bajki, a małe ptaszki będą codziennie wyćwierkiwać Twoją ulubioną melodię. Żyć nie umierać :) Gdyby można było mieszkać w jej świecie, przeprowadziłabym się bez mrugnięcia okiem.


REALISTKA

O matko, przy niej nie ma marzenia :) Jest konkret. Tu i teraz. Jasna kalkulacja, nawet procentowa. Szanse, zagrożenia, to jej główne słowa klucze. Kiedy ja przychodzę, a właściwie frunę na fali ekscytacji, ona boleśnie sprowadza mnie na twardą ziemię. Zawsze zasypuje pytaniami, kiedy? Po co? Dlaczego? JAK??? I te pytania pokazują mi jak wiele rzeczy mam jeszcze do ogarnięcia i jak wiele muszę zrobić, by osiągnąć swój cel. Dzięki niej wiem, w którą stronę chcę iść. Jej trzeźwa ocena sytuacji, pomogła mi uniknąć wielu życiowych błędów. Podejmuje decyzje w oparciu o fakty, nie emocje, czego szczerze jej zazdroszczę. Nie znosi domysłów i dopowiedzeń. Liczą się tylko sprawdzone informacje, które można wykorzystać w procesie decyzyjnym. Z kimś takim przy swoim boku, trudno jest popełnić błąd, dlatego im bardziej jesteś roztrzepana tym bardziej jej potrzebujesz.

STRATEG

Znak rozpoznawczy? Notesy (milion notesów) lub specjalnie dobrane aplikacje mobilne. Mistrzyni planowania i organizacji. Jedziecie na wycieczkę? Z nią o nic nie musisz się martwić :) Wystąpiła jakaś nieprzewidziana sytuacja? Ona i tak brała ją pod uwagę, więc jest świetnie przygotowana. Dokładna "to do lista" to jej must have każdego dnia. Bez niej nie rusza się z domu. Prawdziwa "żonglerka" i władczyni czasu. Jest spełnioną matką, żoną i kochanką. Realizuje swoje pasje, znajdzie czas na pogaduchy, a w międzyczasie zrealizuje projekt, który sfinansuje jej najnowszą torebkę. Na każdą zmianę reaguje spokojem (przewidziała, że może nastąpić). Dużo się uśmiecha, zwłaszcza wtedy, kiedy wszystko idzie po jej myśli. Jeśli jesteś na życiowym zakręcie- ona pomoże Ci się ogarnąć. Wysłucha, przytuli, stworzy strategię działania. Zada konkretne pytania i znajdzie na nie odpowiedzi. Jeśli się czegoś boisz- pokona Twój strach. Jest Twoim prywatnym superbohaterem. Dla stratega nie ma sytuacji bez wyjścia, jest tylko taka, która wymaga dłuższego opracowania.

DZIAŁACZKA

Wszędzie jej pełno! Jej kalendarz pęka w szwach. Organizuje zbiórkę na schronisko, regularnie ćwiczy, wyszywa, chodzi na konferencje i spotyka ze znajomymi. Jeśli realizujesz jakiś projekt- ona pierwsza zgłosi się do pomocy. Woli robić, niż o tym mówić. Jest świetnym trenerem i genialnym lodołamaczem. Z szybkością błyskawicy zjednuje sobie ludzi. Lubi być zaangażowana w wiele inicjatyw. Jest niezwykle dynamiczna i napędza do działania. Jej energia mogłaby zasilić małe miasto. Wszędzie jej pełno i to właśnie dzięki niej wiesz, że wszystko jest do zrobienia. Motywuje, wspiera i wciąż popycha do kolejnych kroków, dzięki czemu szybciej i skuteczniej osiągniesz swoje cele. Jeśli potrzebujesz "motywacyjnego kopa", to jest ktoś, kto będzie Ci go regularnie dostarczać :)

WARIATKA

Wiecznie uśmiechnięta, niezwykle spontaniczna, bardzo uczuciowa. Taka jest wariatka. Zakochuje się milion razy w roku (w torebce, butach, panu z kawiarni), pracę zmienia regularnie. Co roku reorganizuje swoje życie. Nie analizuje, nie zastanawia się. Żyje chwilą, która jest bezcenna. Jest odpowiedzialna za Twoje najbardziej szalone wspomnienia. Tylko ona widziała jak tańczysz na barze lub towarzyszy Ci w podróży za jeden uśmiech. Z uporem maniaka nie pozwala Ci dorosnąć. Jest pozytywnie zakręcona, nastawiona na przeżywanie wielu emocji. Zawsze w centrum uwagi, gwiazda każdego wydarzenia. O jej przygodach można pisać książki, które z miejsca stałyby się bestsellerami. Ma mnóstwo znajomych, a także wiele celów do zrealizowania. Daje się porwać chwili i nieść nurtowi życia :) Jest Ci potrzebna po to, by czerpać radość z otaczającego Cię świata i pomóc spełnić zachcianki "wewnętrznego" dziecka :)

Fajne są, prawda? :) Ja się cieszę, że mam je koło siebie. A jakie są Twoje przyjaciółki? Znajdziesz wśród nich którąś z "moich"? :)authorImg

Kamila Czarnomska

Doradca Kariery, Trenerka, Content Manager. Zakochana w networkingu, rysowaniu i czytaniu książek. Wyznaje zasadę, że można żyć na dwa sposoby, albo tak jakby nic nie było cudem, albo tak jaby cudem było wszystko, zawsze wybierając drugie rozwiązanie.


Szybki kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Translate

Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia i treści umieszczone na blogu są moją własnością, dlatego nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i pisemnej zgody. Jeśli chcesz wykorzystać zdjęcia lub treści skontaktuj się ze mną. Blog chroniony jest prawami autorskimi. Łamanie ich jest karalne.