Gdzie mnie znajdziesz

Gwiazdki dla GwiazdyJakiś czas temu moja przyjaciółka poprosiła mnie o filcowe gwiazdki- zawieszki. Dawno nic nie tworzyłam, więc potraktowałam jej prośbę nieco sceptycznie. Okazało się, że ręce pamiętają to, co wyparł umysł ;) Gwiazdki uszyłam w kilka godzin, dodając koraliki swarovskiego, które pięknie migocą. Całość zapakowałam w  elegancką kopertówkę :) Przyjaciółce prezent bardzo się spodobał, a mi samej przypomniało się ile radości sprawiało mi prowadzenie Pomarańczowego Okna. Jak widać stara miłość nie rdzewieje ;) I oto jestem ;) Mam nadzieję, że ponownie przyjmiecie mnie do swojego blogowego świata ;)

 

authorImg

Kamila Czarnomska

Doradca Kariery, Trenerka, Content Manager. Zakochana w networkingu, rysowaniu i czytaniu książek. Wyznaje zasadę, że można żyć na dwa sposoby, albo tak jakby nic nie było cudem, albo tak jaby cudem było wszystko, zawsze wybierając drugie rozwiązanie.


Szybki kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Translate

Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia i treści umieszczone na blogu są moją własnością, dlatego nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i pisemnej zgody. Jeśli chcesz wykorzystać zdjęcia lub treści skontaktuj się ze mną. Blog chroniony jest prawami autorskimi. Łamanie ich jest karalne.